DETEKTYW MICHAŁ RYBAK

Nazywam się Michał Rybak, jestem prywatnym detektywem, założycielem Kancelarii Bezpieczeństwa. Pomagamy osobom prywatnym, jednak najczęściej zajmujemy się usługami detektywistycznymi dla firm oraz bezpieczeństwem biznesu.

 

W przeszłości małem zaszczyt służyć jako funkcjonariusz Agencji Wywiadu, odbywając szkolenia w cywilnych oraz wojskowych ośrodkach szkolenia służb specjalnych. Jako detektyw przenoszę te wcześniejsze doświadczenia zawodowe i standard działań na grunt rynku cywilnego.

 

Powierzone sprawy, zarówno osób jak i firm, realizuję z godnym zaufania zespołem, dysponujemy realnym doświadczeniem w realizacji czynności operacyjno-rozpoznawczych i dochodzeniowo-śledczych.

 

Priorytetem w naszych działaniach jest nie tylko skuteczność i dyskrecja przy realizacji zleceń, ale również jakoś obsługi klienta. Podczas bezpłatnej konsultacji i na podstawie wywiadu przeprowadzonego ze Zleceniodawcą, otrzymasz propozycję najlepszego z możliwych rozwiązań Twojego problemu. Na każdym etapie realizacji sprawy będziesz otrzymywać informacje o postępach i mieć możliwość wglądu w zebrany materiał.

 

Rozumiemy wagę zaufania, którzym jesteśmy obdarzani przez Klientów. Okazujemy naszym Klientom pełne wsparcie. Charakter relacji detektywa z klientem jest poufny.

 

Usługi detektywistyczne realizujemy profesjonalnie i kreatywnie, jednak zawsze z poszanowaniem prawa. zgodnie z wymogami ustawy z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych. 

Detektyw godny zaufania

+48 53 02 87 887

 

Zadzwoń i umów się na spotkanie