Detektyw Rybak

Nazywam się Michał Rybak i jestem prywatnym detektywem. Jestem również założycielem Kancelarii Bezpieczeństwa, zajmującej się usługami detektywistycznymi dla firm oraz bezpieczeństwem biznesu.

W przeszłości małem zaszczyt służyć jako funkcjonariusz Agencji Wywiadu, odbywając szkolenia w cywilnych oraz wojskowych ośrodkach szkolenia służb specjalnych. Jako detektyw przenoszę te wcześniejsze doświadczenia zawodowe i standard działań na grunt rynku cywilnego.

Powierzone sprawy, zarówno osób jak i firm, realizuję z godnym zaufania zespołem, dysponujemy realnym doświadczeniem w realizacji czynności operacyjno-rozpoznawczych i dochodzeniowo-śledczych.

Priorytetem w naszych działaniach jest nie tylko skuteczność i dyskrecja przy realizacji zleceń, ale również jakoś obsługi klienta. Podczas bezpłatnej konsultacji i na podstawie wywiadu przeprowadzonego ze Zleceniodawcą, otrzymasz propozycję najlepszego z możliwych rozwiązań Twojego problemu. Na każdym etapie realizacji sprawy będziesz otrzymywać informacje o postępach i mieć możliwość wglądu w zebrany materiał.

Wiemy, że okazywanie emocji nie jest niczym złym. Zwłaszcza sprawy prywatne często łączą się z silnymi emocjami. Rozumiemy wagę zaufania, którzym jesteśmy obdarzani przez Klientów. Okazujemy naszym Klientom zrozumienie i wsparcie. Charakter relacji detektywa z klientem jest poufny.

Usługi detektywistyczne realizujemy profesjonalnie i kreatywnie, jednak zawsze z poszanowaniem prawa. zgodnie z wymogami ustawy z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych. Podstawą w naszej pracy są m.in. wywiady i ustalenia detektywistyczne, wywiad jawnoźródłowy OSINT oraz obserwacja detektywistyczna i kontrobserwacja. Wszystkie wykonywane czynności dokumentujemy. Sprawozdanie detektywa może zostać wyko­rzy­stane w postę­po­waniu sądowym.