Michał Rybak

Detektyw, Ekspert ds. bezpieczeństwa, 

były funkcjonariusz Agencji Wywiadu

Michał Rybak jest licencjonowanym detektywem i doradcą bezpieczeństwa, założycielem i zarządzającym Agencją Detektywistyczną Rybak, zajmującej się doradztwem w zakresie bezpieczeństwa biznesu i usługami detektywistycznymi.
 
Twórca polskiej agencji detektywistycznej o zasięgu europejskim, oferującej profesjonalne usługi detektywistyczne, śledztwa gospodarcze i dochodzenia, w sprawach cywilnych oraz karnych. 
 
Zgodnie z wymogami ustawy z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych prowadzi działalność zarejestrowaną w prowadzonym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Rejestrze przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych.
 
Od 2013 roku doradza przedsiębiorcom w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Specjalista z zakresu bezpieczeństwa oraz wykrywania nadużyć i nieprawidłowości. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu wewnętrznych postępowań wyjaśniających oraz śledztw dotyczących oszustw w obrocie gospodarczym, naruszeń marki, nadużyć wewnętrznych i nieprawidłowości. 
 
Należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Biegłych ds. Przestępstw i Nadużyć Gospodarczych (ACFE, Association of Certified Fraud Examiners).
 
Twórca autorskich szkoleń z zakresu prowadzenia wewnętrznych postępowań wyjaśniających oraz wykrywania i przeciwdziałania nadużyciom wewnętrznym. 
 
Swoją wiedzę zdobywał podczas studiów magisterskich, podyplomowych i szkoleń odbywających się na Uniwersytecie Warszawskim, Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i Collegium Civitas oraz Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
 
Do 2012 r. pełnił służbę jako funkcjonariusz w pionach operacyjno-rozpoznawczych i analityczno-informacyjnych Agencji Wywiadu oraz zdobywał wiedzę podczas szkoleń w Ośrodku Szkolenia Agencji Wywiadu w Kiejkutach i jego wojskowym odpowiedniku prowadzonym pod nadzorem Służby Wywiadu Wojskowego. Jako detektyw przenosi te wcześniejsze doświadczenia i standard działań na grunt rynku cywilnego.

Dlaczego My

Dlatego, że oferujemy usługę wyjątkową na polskim rynku. Mamy doświadczenie w pracy dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Skuteczność budujemy dzięki doświadczeniom z wcześniejszej służby w polskich służbach specjalnych. Nie spieramy się kto był pierwszy. Nasz cel jest prosty – chcemy być najlepsi. Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji są zadowoleni klienci.

Detektyw godny zaufania

+48 530287887

Zadzwoń i umów się na spotkanie