Dlaczego warto związać się z naszą Agencją?

Dlatego, że oferujemy usługę wyjątkową na polskim rynku. Mamy doświadczenie w pracy dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Skuteczność budujemy dzięki doświadczeniom z wcześniejszej służby w polskich służbach specjalnych. Nie spieramy się kto był pierwszy. Nasz cel jest prosty – chcemy być najlepsi. Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji są zadowoleni klienci.
 
Rybak Detektywi i Doradcy Bezpieczeństwa Biznesu to polska agencja detektywistyczna o zasięgu europejskim, oferująca profesjonalne usługi detektywistyczne, śledztwa gospodarcze i dochodzenia, w sprawach cywilnych oraz karnych. Specjalizujemy się w usługach dotyczących nadużyć wewnętrznych, compliance, oszustw w obrocie gospodarczym oraz naruszeń marki. W ramach rozwijanego obszaru działalności zarządzamy również bezpieczeństwem i ryzykiem organizacjach Klientów.

Otwarte rekrutacje: 

 ◼︎ Detektyw – Zespół Śledczych 

 
Poszukujemy osoby na stanowisko Detektyw do wsparcia zespołu Śledczych (biuro w Warszawie). Każdą zainteresowaną osobę zapraszamy do aplikowania.
 
Wyślij CV / Zobacz więcej

 ◼︎ Konsultant – Zespół Bezpieczeństwa Biznesu

 
Poszukujemy osoby na stanowisko Konsultant do wsparcia zespołu Bezpieczeństwa Biznesu  (biuro w Warszawie). Każdą zainteresowaną osobę zapraszamy do aplikowania.
 
Wyślij CV / Szczegóły niebawem

 ◼︎ Konsultant – Zespół Bezpieczeństwa Biznesu / Wrocław

 
Poszukujemy osoby na stanowisko Konsultant do wsparcia zespołu Bezpieczeństwa Biznesu  (biuro we Wrocławiu). Każdą zainteresowaną osobę zapraszamy do aplikowania.
 
Wyślij CV / Szczegóły niebawem

 ◼︎ Praktykant – Zespół Śledczych i Bezpieczeństwa Biznesu

 
Oferujemy płatne praktyki w zespołach Śledczych i Bezpieczeństwa Biznesu. Zapraszamy do aplikowania zwłaszcza studentów prawa. 
 
Wyślij CV aby wziąć udział w kolejnych naborach / Obecnie nie prowadzimy naboru na praktyki

Pracuj z nami

Niezależnie od realizowanego naboru jesteśmy otwarci na współpracę biznesową. W tym celu prześlij swoje CV na kontakt@detektywrybak.pl lub skontaktuj się bezpośrednio z odpowiednią osobą z naszego zespołu.