Szkolenia z bezpieczeństwa

Zapewniamy profesjonalne usługi detektywistyczne dla biznesu. Ambicją zespołu jest poprawa bezpieczeństwa polskich przedsiębiorstw, z dumą wspieramy w tym Zarządy, managerów i pracujących dla nich prawników.
 
Tematy proponowanych szkoleń:
– Prowadzenie wewnętrznych postępowań wyjaśniających
– Sposoby wykrywania i przeciwdziałanie nadużyciom wewnętrznym
 
Powyższe szkolenia prowadzimy jako dedykowane dla Twojej firmy, czyli dostosowane do poziomu wiedzy i doświadczenia pracowników oraz do specyfiki branży.
 
Jeśli chcesz wziąć udział, w którymś naszych szkoleń, wyślij zgłoszenie a skontaktujemy się z Tobą żeby ustalić szczegóły.
Wszystkie zgłoszenia potwierdzamy w ciągu 72 godzin — jeśli nie otrzymałeś potwierdzenia skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48530287887

Dlaczego My

Dlatego, że oferujemy usługę wyjątkową na polskim rynku. Mamy doświadczenie w pracy dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Skuteczność budujemy dzięki doświadczeniom z wcześniejszej służby w polskich służbach specjalnych. Nie spieramy się kto był pierwszy. Nasz cel jest prosty – chcemy być najlepsi. Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji są zadowoleni klienci.

Detektyw godny zaufania

+48 530287887

Zadzwoń i umów się na spotkanie

Zadzwoń