Klienci

Posiadamy doświadczenie w branży profesjonalnych usług detektywistycznych i bezpieczeństwa biznesu, realizowanych dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Aktywnie wpieramy naszą wiedzą i doświadczeniem klientów wszędzie tam, gdzie wymagają tego ich interesy.
 
Nasi klienci to międzynarodowe korporacje oraz polskie przedsiębiorstwa z branży farmaceutycznej, motoryzacyjnej, spożywczej, budowlanej, odzieżowej, chemicznej i tworzyw sztucznych, logistyczno-magazynowej oraz paliwowej i gazowej.  
 
Współpracujemy również z podmiotami z branży finansowej, telekomunikacyjnej oraz firmami informatycznymi i działającymi w obszarze innowacji. 
 
Ponadto stale współpracujemy z największymi polskimi kancelariami prawniczymi oraz wyspecjalizowanymi kancelariami, prowadzonymi przez uznanych adwokatów i radców prawnych, specjalistów w dziedzinach prawa.
 
Pracujemy zgodnie z prawem, z zachowaniem najwyższych norm etycznych oraz lojalnością – to dla nas oczywiste wartości. Priorytetem w naszych działaniach jest nie tylko skuteczność, ale i dyskrecja przy realizacji zleceń. Dlatego, rozumiejąc ich wagę i delikatną naturę chwalimy się tylko częścią naszych sukcesów, o innych milczymy zgodnie z wolą klientów. 

Dlaczego My

Dlatego, że oferujemy usługę wyjątkową na polskim rynku. Mamy doświadczenie w pracy dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Skuteczność budujemy dzięki doświadczeniom z wcześniejszej służby w polskich służbach specjalnych. Nie spieramy się kto był pierwszy. Nasz cel jest prosty – chcemy być najlepsi. Najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji są zadowoleni klienci.

Detektyw godny zaufania

+48 530287887

Zadzwoń i umów się na spotkanie